Surf To Fly

o nas

Najwyższy poziom szkolenia - uczymy jak uczyć

Założyciel

 I Najwyższy poziom szkolenia: uczymy jak uczyć

Szkoła kitesurfingu Surf to Fly powstała na bazie wieloletniego doświadczenia instruktora sportów wietrzono-wodnych i zimowych (kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo, narciarstwo zjazdowe, snowboarding), zawodnika Pucharu i Mistrzostw Polski w kitesurfingu oraz absolwenta Akademii Wychowania i Sportu w Gdańsku Grzegorza Kucieńskiego.

Grzegorz prowadził również kursy instruktorskie i egzaminował przyszłych instruktorów Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu (2014-2015) oraz był jednym z dwóch ekspertów oceniających dla Ministerstwa Sportu dwie kwalifikacje zgłoszone przez Polski Związek Kiteboardingu z w celu włączenia polskich uprawnień instruktorskich do Europejskiej Rama Kwalifikacji, co nastąpiło w 2020 roku:

  1. Planowanie i prowadzenie zajęć z kiteboardingu w ramach cyklu szkoleniowego,
  2. Zarządzanie procesem dydaktyczno-szkoleniowym w kiteboardingu

Wydajemy międzynarodowe licencje

Wydajemy międzynarodowe licencje

 Kursanci naszej szkoły otrzymują licencje Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu oraz Polskiego Związku Kiteboardingu, które potwierdzają nabyte umiejętności i przydają się do wypożyczania sprzętu kitesurfingowego w Polsce i zagranicą.

Wydajemy międzynarodowe licencje

Najlepsze lokalizacje - najwięcej pływania

Najlepsze lokalizacje - najwięcej pływania

Jesteśmy mobilną szkołą i  prowadzimy kursy w urokliwych przestrzennych miejscach z dala od zatłoczonych kempingów, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo szkolenia kursantów oraz pozwala efektywniej wykorzystać czas kurs i dłużej pływać.

Najczęściej szkolimy w Chałupach Uroczysko – Każa (800 m za portem Chałupy w kierunku Kuźnicy) oraz 4 km za Puckiem (Błądzikowo). Dodatkowo organizujemy kursy w Jastarni i w Rewie.

10 lat doświadczenia

10 lat doświadczenia

Uczymy kitesurfingu już 10 lat. Stworzyliśmy autorski system szkolenia oparty o międzynarodowe standardy IKO oraz doświadczenie prowadzenia kursów w Polsce i w Hiszpanii. Od samego początku koncentrujemy się na jakości szkolenia. Organizujemy wewnętrzne spotkania, wymieniamy się spostrzeżeniami i cały czas udoskonalamy system szkoleń!

mamy najlepszy sprzęt

mamy najlepszy sprzęt

Uczymy na najnowszych latawcach firmy Airush i deskach SU-2, co pozwoli zrobić Ci szybsze postępy.

Kitesurfing przez cały rok - kursy na Teneryfie

Kitesurfing przez cały rok - kursy na Teneryfie

W okresie jesienno-zimowym przez całe 5 miesięcy od początku listopada do końca marca bazą naszej szkoły jest surferska miejscowość El Medano na południowym zachodzie słonecznej i wietrznej Teneryfy, gdzie prowadzimy kursy, wypożyczamy sprzęt i pomagamy przy organizacji noclegów.

Promocja i popularyzacja wszystkich odmian kiteboardingu – jedyna szkoła w Polsce !

PROMOCJA I POPULARYZACJA WSZYSTKICH ODMIAN KITEBOARDINGU – JEDYNA SZKOŁA W POLSCE !​

Jako jedyni w Polsce organizowaliśmy w latach 2013 – 2020 zawody i zloty we wszystkich odmianach kiteboardingu, w tym m.in. unikatowy cykl zawodów w skali świata Surf to Fly Kiteboarding Cup 2018 oraz Puchar Polski Snowkite Surf to Fly Snwkite Tour 2018. 

Transmitowaliśmy też i komentowaliśmy zawody na profilu fb Polskiego Radia Czwórka.

wywiad dla polskiego radia czwórka

https://www.polskieradio.pl/10/3961/Artykul/2045178,Grzegorz-Kucienski-snowkiting-sport-dla-kochajacych-wiatr-i-snieg

poleca nas tvn

https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/sport-i-fitness/co-to-jest-landkite-da311055-5327414

organizowaliśmy zawody surf to fly kiteboarding cup

organizowaliśmy zawody puchar polski snowkite

relacjonowaliśmy live zawody pod szczecinem